Kazdağları Asos Ayvalık Termal Turu

Konaklamalı Tur TERMAL OTEL KONAKLAMALı GüRE KAPLıCALARı KAZDAğLARı ASOS AYVALıK BEHRAMKALE
KAZDAĞALARI VE TERMAL KEYF KAZDAĞLARININ MUHTEŞEM HAVASI TERMAL VE EĞLENCE
MARTI TUR  KALİTESİYLE BİR HAFTA SONU TATİLİ SİZLERİ BEKLİYOR....
GüRE KAPLıCALARı İZMIR çıKışLı KAZDAğLARı TERMAL TURLARı
Kişi Başı 369.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN

Sabah 07:00 üçyol 07:10 Şirinyer 07:30 Bornova 07:45 Karşıyaka 08:00 Çiğli belediye duraklarından belirtilen saatlerde siz değerli misafirlerimizle birlikte İzmir çıkışlı Kazdağları Asos Ayvalık Termal Turumuza başlıyoruz.2 saatlik bir yolculugun ardından  Ayvalık merkezine ulaşıyoruz. Ayvalık merkezdeki sabah kahvaltımızı Tosçular çarşısında meşur Ayvalık tostu ile alıp cunda adasına doğru yola çıkıyoruz. Yeni adı ile Alibey adası olarak bilinen cundanın tarihi hakkında bilgiler alarak türkiyenin ilk boğaz köprüsünden geçerek sahile doğru yollumuza devam ediyoruz. Sahilde  serbest zaman veriyor arzu eden misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde 1873 yılında insa edilen şu anda müze olarak kullanılan Taksiyaris Kilisesini ziyaret edebilir. Ardından Meşur Taş Kahve de kahvelerimizi içip sonrasında Kaz Dağları'nın eteklerinde Doğru yola çıkıyoruz. Kazdağlarında bulunan Sütüven Şelalesi'ne gidiyoruz. Sütüven Şelalesi'nin içinden yürüyüş yolunu kullanarak Hasan Boğuldu göletine ulaşıyoruz. Hasan ile Eminenin hazin öyküsünü rehberimizden dinleyerek,yemyeşil doğası, pınarı,küçük göletleri ve şelalesiyle keyifli bir gezi yapıyoruz. Bu gizli cennette yürüyüş ve bol oksijen siz büyük şehir stresini unutturacak. Sıradaki durağımız olan Güre de uygun bir yerde öğle yemeğimizi aldıktan sonra ,sahilde yürüyüşler yaparak buradaki gezimizi noktalıyoruz. Ardından EDREMİT-GÜREDE;ki otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeğine kadar otelin termal havuzlarından yararlanabilirsiniz Spa ve hamam Hizmetlerinden faydalanıyoruz.

2.GÜN

Otelde alacağımız  sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz ve tarihi M.Ö. 6. Yüzyıla dayanan 236m. yükseklikte geçmişe ışık tutmaya devam eden ASSOS Antik Kenti ’ni ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Çanakkale'nin Behramkale Köyü'ndeki Assos antik kenti, gezginlere göre 17. yüzyıldan itibaren dünyada korunmuş en güzel  antik şehirlerden Asos gezimiz sonrası Donuş yolumuzun üstünde olan Behramkale’ye geçiyoruz. Rehberimizin bilgilendirmelerini dinliyor ve Ege Denizinin muhteşem nefes kesici muhteşem manzaraını izleyerek fotoğraflandırıyoruz.ve ardından Kazdağlarının en güzel köylerinden olan Oğuz Boylarını; Büyük Çetmi yeni adıyla Yeşilyurt köyü ne hareket ediyoruz.Köy meydanındaki açık hava Köy kahvesinde soluklanıyor Kahvelerimizi içtikten sonra Gürede Sarıkız Kazdağları Etnorafa Galerisine gidiyoruz İlginizi çekecek bu müze ziyaretinden sonra güzel manzaralar eşliğinde izmire dönüş yolculuğumuza başlıyor;Bir başka MARTI TUR organizasyonunda Buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  • 1 Gece  Otelde Konaklama

  • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

   • Rehberlik

  • Bölge Gezileri

  • Lüks araçlarla Ulaşım.

  • Araç İçi İkramlar.

  • Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayanlar

  • İlk güne ait sabah kahvaltısı

  • İlk gün ve ikinci gün için Öğle Yemekleri

  • Akşam Yemeğinde otelde ekstra içecekler

  • Milli Park veya Ören yerleri giriş Ücretleri

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
369 TL 185 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
390 TL 185 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
401 TL 185 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
410 TL 185 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
390 TL 185 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
401 TL 185 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
410 TL 185 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
390 TL 185 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
401 TL 185 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
410 TL 185 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
390 TL 185 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
401 TL 185 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
410 TL 185 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
391 TL 185 TL Ücretsiz