Bursa Mudanya Tirilye

Konaklamalı Tur BURSA MUDANYA TRILYE TURU
Kişi Başı 2550 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN

Sabah 06:00  belirilen noktalardan siz değerli misafirlerimizi alıyor ve  Bursa, Gölyazı, Trilye, Mudanya,  ve Cumalıkızık turumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından Bursa’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Öğle saatlerinde ulaştığımız Gölyazı Kasabası ve Apolyont ( Uluabat) Gölü’nü yakından tanıyoruz. Daha sonra göl kıyısında Uluabat Gölü’ne özgü balıklardan oluşan lezzetli bir öğle yemeği alıyoruz. Yemeğin ardından zeytinleri ile ünlü Trilye’ye doğru gezimizi sürdürüyoruz. Trilye’ye vardığımızda Fatih Cami ve Taş Mektep’i yakından tanıyoruz. İlk günkü gezimizin sonunda Mudanya’ya ulaşıyor ve Cumhuriyet tarihimizde önemli bir yeri olan Mütareke Evi’ni ziyaret ediyoruz. Gün sonunda Bursa'daki konaklamala otelimize   yerleşiyoruz.  (FORMBACK 4*)  Otelimizin kapalı havuz, hamam, sauna olanaklarından doyasıya yararlanıyor ve günün yorgunluğunu üzerimizden atıyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz. 

 


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra, Cumalıkızık Köyü`ne gidiyoruz. Osmanlıların Bursa`da ilk yerleştikleri bölgelerden olan Cumalıkızık, 180`i halen kullanılan, bazılarında ise koruma ve restorasyon çalışmalarının yapıldığı toplam 270 ev ile Osmanlı dönemi konut dokusunu günümüze taşımaktadır. Osmanlı sivil mimarisinin günümüze kalan en görkemli köy yerleşimi olan yüzlerce yıllık bu köyün tarih kokan sokaklarında adeta bir zaman yolculuğuna çıkıyor, Cumalıkızık Köyü`nden sonra, "Bursa`nın fethine ışık tutan dünyanın en büyük tam panoramik en büyük müzesi Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesini geziyor rehberimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, Tophane`ye çıkıyoruz. Eski bir Bizans Kalesi olan Bursa Kalesi içerisinde Osmanlı`nın kurucusu Osman Gazi`nin mezarını, Bursa Fatih`i Orhan Gazi`nin mezarını, Osmanlı`ya tanıklık etmiş asırlık Anıt ağaçları, Saat Kulesi`ni, görüyor İslam tarihinin en önemli 5 camisinden birisi olan Ulu Camii geziyoruz. Osmanlı Sultanı I.Bayezid tarafından Niğbolu Seferi`nden dönüşünde verdiği emir ile inşa ettirilen bu Şaheser yapıyı rehberimizin eşliğinde gezerek bilgi ediniyoruz, buradaki gezimizin ardından, Koza Han'da alışveriş için serbest zaman verip dönüş dönüş yolunda Gölyazı Köyü'ne uğruyoruz. Gölyazı Ulubat Gölü'nün ortasında Roma döneminden günümüze kadar gelen bir balıkçı köyüdür. Köyün girişindeki Ağlayan Çınarı görüp hikayesini dinledikten sonra köy içinde serbest zaman alıyoruz. Serbest zaman sonrası İzmir`e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molaların ardından İzmir`e ulaşıyoruz ve bir sonraki MARTITUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz

 

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * ULAŞIM *

  1 GECE HOTEL KONAKLAMASI

  * REHBERLİK HİZMETİ

  * OTELDE1 AKŞAM YEMEĞİ

  * OTELDE 1 SABAH KAHVALTISI

  * OTELDE ÜCRETSİZ  AKTİVİTELER 

  * SEYAHAT SİGORTASI

Dahil Olmayanlar

  * MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

  * EXTRA HARCAMALAR

  *İLK GÜN SABAH KAHVALTISI 

  *TÜM ÖĞLEN YEMEKLERİ 

  *OTELDE YER ALAN MİNİ BAR VEYA EXTRA HARCAMALAR 

  *OTELDE ÜCRETLİ AKTİVİTER (MASAJ, VB)

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
2550 TL 1275 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
2693 TL 1275 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
2769 TL 1275 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
2831 TL 1275 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
2693 TL 1275 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
2769 TL 1275 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
2831 TL 1275 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
2693 TL 1275 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
2769 TL 1275 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
2831 TL 1275 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
2693 TL 1275 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
2769 TL 1275 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
2831 TL 1275 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
2700 TL 1275 TL Ücretsiz