Pamukkale Termal Turu

Konaklamalı Tur 1 GECE KONAKLAMALı PAMUKKALE TURU
Kişi Başı 1500 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.Gün

Sabah saat 07:00 duraklarımızdan belirtilen saatlerde siz değerli misafirlerimizle birlikte İzmir çıkışlı Denizli Pamukkale termal gezimize başlıyoruz. Yolda aldığımız kahvaltının ardından Kurşunlu Şelalelerine Doğru yola çıkıyoruz. Kurşunlu Kaplıcaları’na geçiyoruz. Kaplıcalarda sahlep ve kahve keyfi yaptıktan sona Bir sonraki durağımız Karahayit köyü olmakta, karahayit köyünde kırmızı su Pamukkale’deki sıcak su kaynağına benzer yapısıyla dikkat çekmekte, Karahayıt kırmızı suyun ilgi çeken özelliği, beyaz travertenlerin aksine kırmızı su travertenlerinden oluşması. Karahayıt’taki şifalı kırmızı sular, travertenleri de kırmızımsı bir renge boyuyor. Öğle yemeğimimizi Karahit köyüyunde alıp termal imkanlardan faydalanmak için otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği saatine kadar dileyen misafirlerimiz 5 Yıldızlı ve bolgenin tek delüxe otelinde Türk Hamamından, Termal havuzundan ücretsiz faydalanabilir.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Sabah zengin kahvaltımızı otelde aldıktan sonra otelin termal olanaklarından yararlanıyoruz. Oğlen 12 gibi otelden çıkışımızı yapıyor ve  10 dakkalık otobus yolcuğunun ardından Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale travertenlerine  ulaşıyoruz.. Öğle saatlerinde Pamukkale manzarası eşliğinde açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Travertenlerin olduğu bölgeye çıkıyoruz. Burada yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli ovasına hâkim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraflar, güzel bir gezinin anıları olacak. Sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz. Buradan sonra kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani CİN DELİĞİ ni görerek anlatımlarımızı yapıyoruz. Daha sonrasında Anadolu nun en iyi koruna gelmiş tiyatrolarından olan HİERAPOLİS TİYATROSUnu ziyaret ediyoruz. Buradaki anlatımlarımızdan sonra ulaşacağımız antik şehrin ana caddesinde Domityanus kapısı ve Latrin binası, fotoğraf molası vererek anlatım yapacağımız yerler arasında. Daha sonrasında şehir surları dışında kalan hamam binası ve Anadolu nun en büyük nekropolünü ziyaret ediyoruz. Gün sonunda pamukkaleden ayrılarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde vardığımız İzmir'de doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından bir başka MARTI TUR organizasyonunda Buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * Ulaşım

  * Rehberlik Hizmeti

  * 5* Otel Konaklaması (Hierapark Thermal & Spa Hotel Deluxe )

  *  Tüm Termal Hizmetler

  * Otelde alınan 1 sabah kahvaltısı ve 1 akşam yemeği 

  * Seyahat Sigortası 

  * Martı Tur refakati 

Dahil Olmayanlar

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri 

  *Öğle yemekleri

  *Kişisel harcamalar

  *Spa ve Masaj Hizmeti

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
1500 TL 750 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
1584 TL 750 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
1629 TL 750 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
1665 TL 750 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
1584 TL 750 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
1629 TL 750 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
1665 TL 750 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
1584 TL 750 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
1629 TL 750 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
1665 TL 750 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
1584 TL 750 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
1629 TL 750 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
1665 TL 750 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
1589 TL 750 TL Ücretsiz