Pamukkale Kuladokya Turu

Konaklamalı Tur BAğBAşı YAYLASı PAMUKKALE TRAVERTENLER UşAK CAM TERAS KULADOKYA PERI BACALARı TURU
Kişi Başı 349.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN DENİZLİ - TELEFERİK YOLCULUĞU – BAĞBAŞI YAYLASI - HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – PAMUKKALE – TRAVERTENLER

07.00 İzmir den hareket ile Denizli ye doğru yola çıkıyoruz.  Yolda ekstra serbest kahvaltının ardından Denizli şehir merkezine hareket ediyoruz. Denizli merkezden 1400 mt yüksekliğe yeni kurulmuş olan teleferik sistemiyle Bağbaşı Yaylası’na çıkıyoruz. Yayla havasının tadını çıkararak çaylarımızı yudumlayacağız. Küçük bir yürüyüş yaptıktan sonra teleferikle şehir merkezine geri döneceğiz. Rotamızı Pamukkale ye doğru çeviriuoruz. Yol üstünde ki Tekstil Mağazasını gezip alışverişlerimizi yapıyoruz. Sonrasında Travertenler gezimiz ile turumuza devam ediyoruz. Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasında yürüyüş yapabilirsiniz. Anadolu’nun en büyük antik mezarlığını içinde barındıran Hierapolis Antik Kenti’ni de rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Burada göreceğimiz yerler arasında; Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nymphaeuma (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol alanları olacaktır. Hierapolis Antik kent gezimizin ardından Karahayit köyüne doğru yola çıkıyoruz. Pamukkale’de gördüğümüz beyaz suyun aksine burada bizi yer altından çıkan kızıl su karşılıyor, Kızıl su da serbest zamanın ardından Karahait bölgesindeki otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün PAMUKKALE - BULDAN - ULUBEY KANYONU CAM TERAS – KULA – KULADOKYA – PERİBACALARI – BİNTEPELER TÜMÜLÜSÜ – DÖNÜŞ

Turumuz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında (Kahvaltı öncesi dileyen misafirlerimiz ekstra BALON TURU etkinliklerine katılabilirler), Buldan Kasabası üzerinden ABD deki Arizona Eyaleti sınırları içerisin de bulunan Büyük Kanyon’dan sonra dünyanın en büyük 2. Kanyonu olan, Ulubey Kanyon Cam Teras’a gidiyoruz. 2015 yılında hizmete açılan Kanyon Cam Teras Park 302 metrekare büyüklüğünde bir kafeterya ve 135 metrekare büyüklüğün de camdan oluşan seyir terası yaptırılmıştır. Seyir Terasında vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında, Antik Çağ’da, Yanık ülke olarak adlandırılan Kula’ya hareket ediyoruz. Kula şehir merkezinde Tarihi Osmanlı evleri, kanalları, restore edilerek turizme kazandırılan eski bir Kula Konağı olan Etnografya Müzesini gezdikten sonra alışverişimizi yapacağımız eski çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Anadolu’nun en genç volkanik oluşumunun bulunduğu Kapadokya benzeri peri bacaları, volkanik konileri göreceğimizi Kuladokya bölgesi olarak bilinen jeopark alanını geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Lidya uygarlığına ait olan Bintepeler Tümülüslerini (Panoramik) görerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir sonraki Martı Tur organizasyonunda tekrar görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz ,

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * ULAŞIM

  * HOTEL KONAKLAMASI YARIM PANSİYON

  * REHBERLİK HİZMETİ

  * MARTI TUR REFAKATİ

  * MARTI TUR ARAÇ İÇİ İKRAMLARI

  * SEYAHAT SİGORTASI

Dahil Olmayanlar

  * MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

  * ÖĞLEN YEMEKLERİ DİĞER KAHVALTILAR

  * EXTRA HARCAMALAR

  * HOTELDE EXTRA İÇECEKLER

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
349 TL 175 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
369 TL 175 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
379 TL 175 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
387 TL 175 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
369 TL 175 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
379 TL 175 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
387 TL 175 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
369 TL 175 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
379 TL 175 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
387 TL 175 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
369 TL 175 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
379 TL 175 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
387 TL 175 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
370 TL 175 TL Ücretsiz