Adana Portakal Çiçeği Festivali ve Mersin Turu

Konaklamalı Tur ADANA PORTAKAL ÇIçEğI FESTIVALI 1 GECE KONKALAMALı
Kişi Başı 500.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

Adana-Mersin

3-5 NİSAN 2020

Siz değerli misafirlerimizle akşam saat 19:00-20:00 saatleri arasında buluşuyoruz. Afyon-Konya-Pozantı-Adana güzergahında ilerliyoruz. Sabah kahvaltımızı Pozantı’da alıyoruz.

1.Gün

 İzmir çıkışlı Martı Tur Portakal Çiçeği Festivalinde İlk gezi durağımız ve mimarisiyle dikkat çeken Sabancı camiini gezip, Roma döneminden kalma ve Adana’nın simgesi haline gelmiş olan Taş köprü yapısını da fotoğraflayıp, ciğer yemek üzere Adana’nın en meşhur ciğercilerinden birine gidiyoruz. Yemeklerimizi yedikten sonra, tatlılarımızı TATLICI GÖNÜL KARDEŞLERDE yiyoruz, ardından yavaş yavaş festival alanına gidiyoruz. Sokak cümbüşüne dönüşen karnavala katılıyoruz. Adana’nın müthiş lezzetlerini sunan lokantalar özel program ve menülerle, yerel işletmeler ve ulusal karnaval sponsorları da çeşitli oyun ve etkinliklerle Adana’yı ve katılanları eğlenceye doyuruyor. Diğer taraftan ise Yerli ve yabancı müzik gruplarının sahne aldığı etkinliklerde her yıl ünlü isimler gönüllü olarak yer alıyor. Buna ek olarak amatör müzik grupları da şehir genelindeki birçok sokak sahnesinde müziğini karnaval kitlesiyle buluşturma fırsatını yakalıyor. Belirlenen saatte hareketle Mersin' de bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.Gün

Sabah otelden ayrıldıktan sonra Akdeniz’i izleyerek günümüze ve yolculuğumuza başlıyoruz.İlk olarak Kız Kalesini fotoğraflayıp Cennet Cehennem Obruklarınına ulaşıyoruz. Obruğa inmek isteyen misafirlerimizle zor ama keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşümüzün ardından kısa bir otobüs yolculuğu ile Astım(Dilek) Mağarasına ulaşıyoruz. Mağaraya iniyor ve sarkıt-dikit ve sütunların arasında keyifli bir yürüyüşle mağarayı geziyoruz. Verilen dinlenme molasından sonra hareket ederek Tarsus’a ulaşıyoruz. Burada Eshab-ı Kehf Mağarası, Kleopatra Kapısı ve Çanakkale Deniz Savaşı’nın efsane gemisi Nusrat Mayın Gemisi’nin restore edildikten sonra sergilendiği bölgeyi ziyaret edip dönüş yoluna geçiyor ve bir sonra ki Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *Rehberlik ve Ulaşım Hizmeti

  *Seyahat Sigortası

  *Otelde alınan sabah kahvaltısı ve Akşam Yemeği 

  *Martı Tur Refakati

   

Dahil Olmayanlar

  * Müze ve ören yeri girişleri

  * İlk gün sabah kahvatısı ve Tüm Öğle yemekleri

  * Yemeklerde alınan içecekler

  * Molalalar da yapılan harcamaları

   

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
500 TL 250 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
528 TL 250 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
543 TL 250 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
555 TL 250 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
528 TL 250 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
543 TL 250 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
555 TL 250 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
528 TL 250 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
543 TL 250 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
555 TL 250 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
528 TL 250 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
543 TL 250 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
555 TL 250 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
530 TL 250 TL Ücretsiz