Denizli Pamukkale Efes Turu

Konaklamalı Tur TARIH VE TERMAL TEK NOKTADA BULUşUYOR... KONAKLAMALı PAMUKKALE EFES şIRINCE TURU İZMIR çıKışLı İZMIR ÇıKışLı KONAKLAMALı EFES VE PAMUKKALE TURU
Kişi Başı 3350 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN

Siz değerli misafirlerimizi sabah belirlenen saatlerde belirlenen yerlerden alıyoruz.Yolda gerekli molalarımızı verdikten sonra Pamukkale’ye ulaşıyoruz. İlk olarak Denizli'nin yeşilliği ve muhteşem manzarası ile bizi büyüleyen Bağbaşı Yaylasına teleferik ile çıkıyoruz. Burada geçirdiğimiz harika zaman sonrasında biraz dinlenmek ve yerleşmek için otelimize geçiyoruz.Dileyen misafirlerimiz bu süre boyunca otelimizin spa ve havuz imkanlarından yararlanabilirler. Akşam yemeğimizi otelimizde aldıktan sonra gece işiklandırmaları ile eşsiz bir ortam sunan Pamukkale Hierapolis Antik Kenti turumuza başlıyoruz. Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti'nde Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Çin Deliği, Tiyatro gibi görkemli yapıları gece ışıkları altında rehberimizden dinliyoruz. Travertenler de serbest zaman veriyoruz, Pamukkalenin bembeyaz sularının tadını çıkardıktan sonra otelimize dönüş yapıyoruz.

Konaklama Oteli Tripolis Hotel

 

2.GÜN

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra İzmir çıkışlı pamukkale efes turumuzun efes program için yola çıkıyoruz.Yolda gerekli molalarımız ardından Selçuk’a varıyor ve Şirince köyüne gidiyoruz.Buradaki serbest zamanımız ardından amazon kenti Efes’e gidiyoruz.Rehberimizden gerekli bilgilerimizi aldıktan sonra öğle yemeği için selçuk’ta bulunan restorantımıza gidiyoruz.Öğle yemeği ardından Bülbül dağında bulunan Meryemana evi’ni ziyaret ediyoruz ve İzmir çıkışlı Pamukkale-Efes turumuzu sizleri aldığımız noktalara bırakarak sonlandırıyor ve bir başka MARTI TUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşaıyoruz.

 

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *ULAŞIM

  *PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

  *SEYAHAT SİGORTASI

   *MARTI TUR REFAKATİ

  *OTEL KONAKLAMASI (1 GECE)

  *SABAH KAHVALTISI(1),AKŞAM YEMEĞİ(1)

  *ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

Dahil Olmayanlar

  *İLK GÜN SABAH KAHVALTISI

   *ÖĞLE YEMEKLERİ

  *MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

   *KİŞİSEL HARCAMALAR

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
3350 TL 1675 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
3538 TL 1675 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
3638 TL 1675 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
3719 TL 1675 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
3538 TL 1675 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
3638 TL 1675 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
3719 TL 1675 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
3538 TL 1675 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
3638 TL 1675 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
3719 TL 1675 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
3538 TL 1675 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
3638 TL 1675 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
3719 TL 1675 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
3548 TL 1675 TL Ücretsiz