Isparta Lavanta turu Göller yöresi

Konaklamalı Tur ISPARTA LAVANTALAR VE GöLLER
Kişi Başı 360,00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

 1.Gün: 
Değerli misafirlerimiz; 00:00 da turumuza başlıyoruz siz değerli misafirlerimizle ile MARTI TUR otobüs içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğu ile İzmir Çıkışlı Isparta Lavanta Turuna başlıyoruz. Gerekli molaların ardından sabah saatlerinde Keçiborlu köyünde oluyoruz. Gün doğumunu lavanta bahçelerinde karşılamak üzere Lavanta bahçelerine doğru gidiyoruz. Lavanta Bahçelerinin Arasında Kahvaltımızı yapıyoruz. Keçiborlu lavanta yetiştirmeye 1975'lerde başlıyor, köy sakinlerine verilen birkaç kök sonrası işler o kadar gelişiyor ki, Türkiye lavanta üretiminin yüzde 93ü bu küçücük köyde yetişir hale geliyor. Bu Hikaye çok ilham verici! Rehberimizin anlatımlarıyla bu  hikayeyi dinleyip, Mis gibi kokularıyla büyülen lavanta tarlalarını görüp, Lavanta toplama  ve bol bol bu anı fotoğraf çekerek ölümsüzleştirme imkanına sahip oluyoruz. (Birden fazla Elbise getirip değişik eliseler ile fotograf çeklilebilirsiniz.) Gezimizi tamamlayıp Ispartaya Doğru yola çıkıyoruz. Gül denince akla ilk gelen şehir olan Ispartada Isparta halılarını tanıyor ve çarşı içinde alışveriş molası verip öğlen yemeğimizi alıyoruz. Ardından Eğirdir gölüne doğru yola çıkıyoruz. Eğirdir Gölünde Eskiden Yunan nüfusun hakim olduğu Eğirdir’in eski taş ve ahşap evleri, bölgenin dar sokaklarına geziyoruz ve ardından sanki deniz kıyısındaymışız gibi akşam Kavelerimizi alıyoruz. Arından Otelimize doğru yola çıkıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün: Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında ,Isparta kentine Gül bitkisini tanıştıran Gülcü İsmail Efendi anıtı, Süleyman Demirel anıtı ve meşhur Gül heykelini görüyoruz. Isparta şehir merkezinde yapacağımız alışveriş sonrasında Burdur’un Ağlasun ilçesine ulaşıyoruz. Burada ki panoramik gezi sonrasında Batı Toroslara kurulmuş Sagalassos Antik Kenti ni gezmeye başlıyoruz. Sagalassos Antik Kenti içerisinde bulundurduğu Antoninler Çeşmesi, Agorolar, Hamam Kalıntıları, kişiye özel Kütüphanesi, Odeonu ve Dünya’nın en yüksekteki Antik Tiyatrosu olan, 9000 kişilik tiyatrosu ile bizi ağırlayacaktır. Antik kent gezimiz sonrasında Burdur istikametine doğru devam edip panoramik olarak Burdur il merkezini görüyoruz. Sonrasında Burdur Gölü’ne ulaşıyoruz. Burdur gölünde öğlen yemeğimizi alıp Göl de ki gezimiz sonrasında.“Türkiye’nin Maldivleri”olarak bilinen Salda Gölü’ne ulaşıyor ve burada vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotoğraflar çekip, Salda Gölünün güzelliklerini yaşıyor isteğen misafirlemiz salga gölünün plaj imkanlarından faydalanabilir. Ardından 1 saatlik bir yolculuktan sona Uzun bir merdiven zinciriyle ulaşılan büyük yer altı mağarası ve açık yüzme havuzu Kaklık mağrasına ulaşıyoruz. Ardından İzmir’e doğru yol almaya başlıyoruz. İzmir’e varışta siz değerli konuklarımızla bir sonraki Martı Tur organizasyonun da buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * ULAŞIM

  * 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

  * PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

  * HOTELDE 1 AKŞAM YEMEĞİ

  * HOTELDE 1 SABAH KAHVALTISI

  * MARTI TUR REFAKATİ

  * MARTI TUR ARAÇ İÇİ İKRAMLARI

  * SEYAHAT SİGORTASI

Dahil Olmayanlar

  * MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

  * ÖĞLEN YEMEKLERİ

  * EXTRA HARCAMALAR

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
360 TL 180 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
380 TL 180 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
391 TL 180 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
400 TL 180 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
380 TL 180 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
391 TL 180 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
400 TL 180 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
380 TL 180 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
391 TL 180 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
400 TL 180 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
380 TL 180 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
391 TL 180 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
400 TL 180 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
381 TL 180 TL Ücretsiz