Antalya Turu Akdeniz Turu

Konaklamalı Tur ANTALYA TATIL TURU DüDEN ŞELALESI DAMLA TAş MAğRASı KELE IçI
Kişi Başı 1100 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN: Gece belirlenen saatlerde  siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz .  AYDIN, DENİZLİ, ACIPAYAM, KORKUTELİ üzerinden uygun molalarla ANTALYA ya ulaşıyoruz. İlk durağımız ülkemizin cennet köşelerinden biri olan DÜDEN ŞELALESİ'ni hayranlıkla geziyor, çoşku ile akan sularını yeşillikler içinde kayboluşunu izleyerek keyif çaylarımızı içiyoruz. Daha sonra adeta cenneten koparılmış bir yer olan KURŞUNLU ŞELALESİ'ne geliyoruz. Burada da yeşillikler içinde ki şelalenin çevresinde yürüyüş yaptıktan sonra bu güzellikleri geride bırakarak belek  'ya ulaşıyoruz.Otelimize yerleştikten sonra havuz ve denizde günün yorgunluğunu atıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama HOTELİMİZDE de.

2.GÜN : Kahvaltı sonrası öğle yemeğine kadar çevreyi gezebilir otel aktivitelerinden yararlanabiliriz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra otelimizden ayrılarak ,  şehir merkezine geliyoruz. Bir turizm kenti olan ANTALYA' da KALE İÇİ, YAT LİMANI göreceğimiz yerler arasındadır. Kalan zamanda şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Belirlediğimiz saate otobüsümüzde buluşarak.. ANTALYA KORKUTELİ, ACIPAYAM, SERİNHİSAR'a geliyoruz. Burada vereceğimiz leblebi alışveriş molası sonrası DENİZLİüzerinden yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molaların ardından akşam saatlerinden güzel İZMİR' imize geliyoruz. Bir başka martı tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * ULAŞIM
  * HOTEL KONAKLAMASI
  * REHBERLİK HİZMETİ
  * HERŞEY DAHİL HOTEL KONAKLAMA
  * ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
  * SEYAHAT SİGORTASI

Dahil Olmayanlar

  * MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
  * 1.GÜN KAHVALTI
  * EXTRA HARCAMALAR

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
1100 TL 550 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
1162 TL 550 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
1195 TL 550 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
1221 TL 550 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
1162 TL 550 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
1195 TL 550 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
1221 TL 550 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
1162 TL 550 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
1195 TL 550 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
1221 TL 550 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
1162 TL 550 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
1195 TL 550 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
1221 TL 550 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
1165 TL 550 TL Ücretsiz