Bozcaada Gökçe Ada Turu

Konaklamalı Tur MUHTEşEM GöRSELLIğI ILE FARKLı BIR TUR GöKçE ADA BOZCA ADA TURU
Kişi Başı 3250 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN: AŞIKLAR ŞELALESİ – GÖMEÇ ATATÜRK KAYASI - BOZCAADA – TARİHİ KALE – GEYİKLİ İSKELESİ - ÇANAKKALE

Sabah saat 07:00’de Üçyol  Kamil  Koç Önü,  07:10’da Şirinyer Eroğlu İş Merkezi önü 07:30’da Bornova Acil önü , 07:45 Karşıyaka Anıt  önünde buluştuktan sonra Martı Tur Refakatinde Bozcaada ve Gökçeada gezimiz için yola  çıkıyoruz.Yolumuz üzerinde yer alan  Aşıklar Şelalesi ( Nebiler Şelalesi )’nde kahvaltı  molası veriyoruz.Kahvaltı molası ve şelale gezintisinin ardından Gömeç beldesindeki Atatürk Kayası’nı görüyoruz. Burada verdiğimiz kısa fotoğraf molasının ardından Bozcaada’ya geçmek için Geyikli İskelesi’ne doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Öğle saatlerinde ulaştığımız Bozcaada’da ilk olarak adanın en güzel restoranlarından birinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra ada sokaklarında gezintiye çıkıyor ve tarihi Rum evleri, çeşmeler, kilise ve camileri yakından tanıyoruz. Daha sonra şarapları ile ünlü Bozcaada’da bir şarap kavına konuk olarak ada şaraplarını tatma şansını yakalıyoruz. Gezimizin sonunda Tarihi Bozcaada Kalesi’ni rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra feribotumuza binip Geyikli İskelesi’ne geçiyoruz. Gün sonunda Çanakkale’deki  otelimize yerleşerek akşam yemeğimizi alıyoruz.

 

II.GÜN: GÖKÇEADA – KALEKÖY  – YEŞİLYURT RUM KÖYÜ

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Gökçeda’ya gitmek için yola çıkıyoruz. Kabatepe İskelesi’nden feribota biniyor ve  İMBROS (GÖKÇEADA)’a ulaşıyoruz. Yunan döneminden  itibaren İmroz ismi ile bilinen ada 1970 yılından sonra Gökçeadaismini almıştır.Tarihi boyunca farklı uygarlıklara ev sahipliği yapan  Gökçeda’ya vardığımızda ilk olarak adayı keşfe çıkıyoruz. Adanın merkezinde keyifli dakikalar geçirdikten sonra ada merkezinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra çay ve kahvelerimizi içmek için Kaleköy’e doğru gezimizi sürdürüyoruz.  Gün sonunda İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerinde Kazdağı eteklerindeki tarihi köylerden en güzeli Yeşilyurt Köyü’ne uğruyoruz. Birbirinden güzel taş evleri ve daracık taş sokakları ile ziyaretçilerini büyüleyen bu köyde yaptığımız kısa gezintinin ardından İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza devam ediyoruz. Bir başka Martı Tur Organizasyonunda buluşmak üzere vedamızı gerçekleştiriyoruz.

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  Profesyonel Rehberlik hizmeti

  1 Gece Otel Konaklaması

  1 Sabah Kahvaltısı 1 Akşam Yemeği

  Turizm Araçları İle Ulaşım

  Araç içi İkramlar

  Tüm Çevre Gezileri                                                                                                           

Dahil Olmayanlar

  MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

  ÖĞLE YEMEKLERİ 

  İLK GÜN YOLDA ALINAN SABAH KAHVALTISI                                                                 

  - TÜM  FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ

  Bozcaada feribot: 12 TL  -  Ayazma dolmuş:8TL Gökçe ada Feribot: 11 TL

  Gökçe adaya otobus vb araçlar geçiş yapamamaktadır. Gökçe ada dolmuş ucreti kişi sayısına bolunecek olup ort. 40 TL dir.

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
3250 TL 1625 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
3432 TL 1625 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
3530 TL 1625 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
3608 TL 1625 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
3432 TL 1625 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
3530 TL 1625 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
3608 TL 1625 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
3432 TL 1625 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
3530 TL 1625 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
3608 TL 1625 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
3432 TL 1625 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
3530 TL 1625 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
3608 TL 1625 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
3442 TL 1625 TL Ücretsiz