Konaklamalı Uludağ Turu

Konaklamalı Tur BIR GECE KONAKLAMALı BURSA ULUDAG TURU KARLAR ALTıNDA ULUDAğ TURU KAR TOPU OYNAYıP ULUDAğ DA KAYAK KEYFINE HAZıR MıSıNıZ ?
Kişi Başı 1500 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Engelilere Uygun
 • MTTur Güvencesi
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN:

Gece Saat: 23;30'da belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak, yolculuğumuza başlıyoruz. Akhisar ve Susurluk’ta vereceğimiz, molalarımız sonrasında, Sabah kahvaltımızı almak için, Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla beş yüzyıllık Osmanlı köyü Cumalıkızık`a geçiyoruz. Kahvaltımızı alıyoruz ve Osmanlı erken döneminin kırsal kesim sivil mimari örneklerini günümüze ulaşmayı başarmış olan Cumalıkızık, günümüzde de tarihsel filmlere mekân olmaktadır. Önce köyü bir uçtan bir uca geziyoruz. Cin Aralığı Sokağı, (söylentiye göre dünyanın en dar sokağı) Cumalıkızık Cami, Cumalıkızık Hamamı ve Zekiye Hatun Çeşmesi`ni görüyor, yöresel ürünlerin satıldığı tezgahlarda alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Uludağ eteklerindeki, Yeşili, Şeftalisi, Kebabı, İpeği, Bıçağı ve kaplıcalarıyla meşhur, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşunda öncülük etmiş, adını; Şehri kuran Bithynia Kralı 1.Prusias’dan alan Bursa’ya ulaşıyoruz. Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane’ye gidiyor ve öğle yemeğimizi şehrin meşhur iskenderin’den yeme imkanı buluyor, yemeğimiz sonrasında, Emir Sultan,Yeşil Camii ve Yeşil Türbe gezilerinin ardından Tarihi Kapalı Çarşı ve Ulu Camii'de serbest zaman veriyoruz. Otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelimizin termal havuzundan ekstra olarak Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında, tarihte çok önemli bir yere sahip olan İlk adı "Hep Parlayan” manasına gelen Olympos Misios olan, Tanrıların ve tanrıçaların yaşadığı, zirvesi bulutların üstünde olan bir dağa Olympos(ULUDAĞ)a çıkıyoruz.Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir, teleseyijle zirveye çıkabilir. Serbest zamanımız sonrasında, öncelikle yol güzergahımızda olan ve dizilere konu olan(ULUABAT GÖLÜ)Gölyazı’ya gidiyor ve gölü ve dar sokakları 500 yıllık çınar ağacını fotoğraflıyor, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalarımızın ardındanİzmir çıkışlı Bursa-Uludağ turumuzu sonlandırarak İzmir’e ulaşıyor bir başka Martı tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Kayak Takımı Ve Ekipman Ücretleri 2022-2023

C Sınıfı Summit vb Marka Kayak ve baton: 100 TL

B Sınıfı Leki ve evoline Marka Kayak ve baton: 200 - 250 TL

A Sınıfı Leki Tundra vb = 300 TL

A++ Sınıfı Profesyonel = 500 TL 

Kızak Saatlik 100 TL

Kıyafet Üst Alt: 200 TL

Snowboard: 200 TL 

Snowboard Profesyonel 300 TL

Gölük Kask 100 TL

Dizlik ve Korucu Ekipman 100 TL

MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *Lüx Otobüs ile ulaşım
  *1 Gece Otel Konaklama
  *Otelde alınan ( 1akşam yemeği ve
  1 Sabah kahvaltısı )
  *Rehberlik Hizmeti
  *Seyahat sigortası
  *Acenta Refakati

  Uludağ milli park giriş ücreti fiyatımıza dahildir. 

   

Dahil Olmayanlar

  *Öğle yemekleri
  *Müze ve ören yeri girişleri
  *Tur esnasında harcanan ekstralar
  *Teleseyij ücreti
  *Kayak Takım, Snowboard, Kızak vs.

  ULUDAĞ İSTEGE BAGLI HARCAMALAR
   

Nakit

Kişi Başı Çocuk (3-12) Bebek (0-2)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
1500 TL 750 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
1584 TL 750 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
1629 TL 750 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
1665 TL 750 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
1584 TL 750 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
1629 TL 750 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
1665 TL 750 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
1584 TL 750 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
1629 TL 750 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
1665 TL 750 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
1584 TL 750 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
1629 TL 750 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
1665 TL 750 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
1589 TL 750 TL Ücretsiz